DZIELIMY SIĘ PLONAMI SWOJEGO DOŚWIADCZENIA


POLECAMY
Dozownik leków Gator XL

Dozownik leków Gator XL, wysoka dokładność dozowania, wytrzymałość, serwisowanie.
Atrakcyjne ceny!!!

Od niedawna współpracujemy z firmą Eco-Prius (kogeneracja i ekologiczna energia) i Huesker (m. in. bramy zwijane i kurtyny).

WYPOSAŻENIE FERM DROBIARSKICH

Zajmujemy się projektowaniem oraz wyposażaniem budynków drobiarskich w systemy: karmienia, pojenia, ogrzewania, wentylacji, schładzania, i oświetlania.

Służymy pomocą w projektowaniu nowych jak i modernizacji już istniejących budynków. Oferujemy sprzęt wiodących firm światowych. Posiadamy własne środki transportu i wykwalifikowane ekipy montażowo-serwisowe. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania zgodne są z najnowszymi trendami oraz wymogami Unii Europejskiej.

Oferta:

Systemy karmienia:

Oferowane przez nas systemy karmienia brojlerów, indyków, gęsi, kaczek, niosek zapewniają dużą oszczędność pracy oraz paszy. Są łatwe w czyszczeniu i zapewniają szybki rozwój ptaków już od pierwszego dnia.

Systemy pojenia:

Wykorzystanie systemu pojenia w budynku drobiarskim znacząco ułatwia chów ptaków. Automatyka oszczędza czas chodowcy, zwiększa komfort pracy oraz co najważniejsze umożliwia ptakom stały i swobodny dostęp do świeżej wody. Oferowane przez nas linie pojanie są łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu.

Ogrzewanie:

W celu zapewnienia komfortowych warunków do hodowli drobiu wykorzystuje się systemy ogrzewania. Oferujemy zarówno nagrzewnice gazowe, których palnik jest całkowicie odporny na zapylenie, jak i nagrzewnice wodne, które nie emitują pary wodnej do środkabudynku.

Systemy wentylacji:

Utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu dla danego typu produkcji drobiarskiej jest niezbędne aby proces produkcji przebiegał bez komplikacji a jego efektywność była na najwyższym poziomie. W tym celu stosuje się wentylację, która na fermach drobiu spełnia kilka funkcji. Podstawową rolą jest wymiana zużytego powietrza na świerze, ale także wentylacja pomaga utrzymać właściwą temperaturę oraz usuwa nieporządane substancje takie jak para wodna, amoniak, dwutlenek węgla, siarkowodór i inne gazy emitowane przez drób.


Kontakt:
REDIS
ul. Bukowa 8
20-353 Lublin
tel: 81 444 09 64
tel. kom. 601 320 775
email: redis@redispolska.eu
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!