DZIELIMY SIĘ PLONAMI SWOJEGO DOŚWIADCZENIA


Eco-Prius


POLECAMY
Dozownik leków Gator XL

Dozownik leków Gator XL, wysoka dokładność dozowania, wytrzymałość, serwisowanie.
Atrakcyjne ceny!!!

Od niedawna współpracujemy z firmą Eco-Prius (kogeneracja i ekologiczna energia) i Huesker (m. in. bramy zwijane i kurtyny).


mgr inż. Rafał Gawlik
ECO-PRIUS Inżynieria Grzewcza i Klimatyzacyjna
09-410 Płock
ul.Bytnara 38
tel +48 517976046
r.gawlik@ecoprius.pl
strona www

Wkrótce czeka nas wielka rewolucja energetyczna i to nie tylko w budownictwie mieszkaniowym, ale również w zakładach przemysłowych. Obecnie wytwarzanie energii jest coraz droższe i nie ekologiczne. Polska wygra konkurencję międzynarodową jeśli zredukuje zapotrzebowanie energetyczne nie zmniejszając przy tym szybkości swojego rozwoju zmniejszając jednocześnie obciążenie środowiska naturalnego i redukując emisje CO2 do atmosfery.

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) koordynuje, przy wykorzystaniu źródeł krajowych i europejskich, wszelkie działania mające na celu obniżenie kosztów wytwarzania energii i zwiększenie jej oszczędności w przedsiębiorstwach przemysłowych, szczególnie w kontekście dyrektyw Unii Europejskiej odnośnie obniżania poziomu emisji CO₂ po roku 2020.

W związku z tym w każdym województwie WFOŚiGW oraz w całym kraju NFOŚiGW ogłasza konkursy i nabór wniosków na poprawę efektywności energetycznej. Dofinansowanie do 85% kosztów kwalifikowanych. Aby je uzyskać należy przedstawić przygotowane znacznie wcześniej następujące m.in.dokument:

  1. Audyt energetyczny

  2. Studium wykonalności:

  1. Przygotowanie wniosku

Obecne konkursy dla przedsiębiorców (zakłady przemysłowe):

Kogeneracja:
http://poiis.nfosigw.gov.pl/skorzystaj-z-programu/zobacz-ogloszenia-i-wyniki-naborow-wnioskow/zrodla-wysokosprawnej-kogeneracji---iii-konkurs/art,1,zrodla-wysokosprawnej-kogeneracji-iii-konkurs.html

Wytwarzanie ciepła:
http://poiis.nfosigw.gov.pl/skorzystaj-z-programu/zobacz-ogloszenia-i-wyniki-naborow-wnioskow/konkursiii/art,1,poddzialanie-1-1-1-iii-nabor-cieplo.html
Firma Ecoprius przygotuje dla Państwa komplet w/w dokumentów.

Właściciel firmy mgr inż. Rafał Gawlik jest fachowcem w tej branży i posiada wszelkie wymagane uprawnienia dla wykonywania audytów oraz certyfikaty UDT do instalacji OZE Proponowane rozwiązania techniczne stanowią najwyższy poziom techniki światowej.

Audyt energetyczny to nie tylko stwierdzenie stanu faktycznego, ale przede wszystkim dobór odnawialnych źródeł energii i zastosowanie oszczędnych energetycznie technologii tak by zakłady produkcyjne w niewielkim stopniu zależne były od dostaw energii z krajowej sieci energetycznej. Audyt energetyczny: https://ecoprius.pl/index.php/pl/projekty-standardy-nf15-nf40-nowe-wymagania-wt2014/audyt-energetyczny-przedsiebiorstw Poprawne przygotowanie audytu oraz niezbędnych dokumentów do wniosku daje szansę na dotację. Zapraszamy do kontaktu z nami i współpracy.

Na terenie Polski wschodniej reprezentuje nas Firma Redis z Lublina


Kontakt:
REDIS
ul. Bukowa 8
20-353 Lublin
tel: 81 444 09 64
tel. kom. 601 320 775
email: redis@redispolska.eu
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!