DZIELIMY SIĘ PLONAMI SWOJEGO DOŚWIADCZENIA


POLECAMY
Dozownik leków Gator XL

Dozownik leków Gator XL, wysoka dokładność dozowania, wytrzymałość, serwisowanie.
Atrakcyjne ceny!!!

Od niedawna współpracujemy z firmą Eco-Prius (kogeneracja i ekologiczna energia) i Huesker (m. in. bramy zwijane i kurtyny).

Spacerowy kojec porodowy

"Spacerowy" Kojec Porodowy oferowany wyłącznie przez firmę REDIS jest kojcem "swobodnym" w którym locha może chodzić wokół specjalnej barierki. Unikalna konstrukcja kojca jest efektem wieloletniej pracy dr Leszka Mardarowicza w AR w Lublinie oraz w firmie MardaR.

W  naszym kojcu zastosowano nowe  elementy konstrukcyjne, które nie były stosowane dotychczas . Kojec był badany w AR Lublin, IBMER Poznan oraz IV w Pulawach i wszędzie uzyskał pochlebną ocenę. Najlepszą opinię wydają jednak sami hodowcy. Wielu  ma ten kojec juz kilkanaście lat i sa z niego bardzo zadowoleni.
Wbrew krytykanctwu firm, które nie mają w ofercie takiego kojca, jest on coraz lepiej sprzedawany i zdobywa wielką popularność w kraju i za granicą.

Kojec porodowy powinien zapewniać:

Spacerowy kojec porodowy spełnia te wszystkie wymagania

Zalecenia raportu komitetu naukowego ds. zdrowia i dobrostanu zwierząt UE Systemy kojców porodowych powinny być udoskonalane w tym kierunku, aby lochy były utrzymywane luzem i mogły budować gniazda, a jednocześnie, aby zabezpieczały prosięta przed przygnieceniem.

Swobodne utrzymywanie loch ciężarnych jest już prawnie usankcjonowane w wielu krajach europejskich, można się spodziewać, że wkrótce dotyczyć to może również kojców porodowych. W wielu krajach trwają badania mające na celu zaproponowanie hodowcom alternatywy dla kojców jarzmowych. Polska ma też w tym swój udział. Omawiany w niniejszym artykule spacerowy kojec porodowy, wdrożony już do praktyki hodowlanej, budzi wielkie zainteresowanie nie tylko w naszym kraju.

Zalety Kojca spacerowego

Nasze instalacje:

Stanisław Dziurda, Zalesie koło Wilkołaza. Kojce zostały zainstalowane na początku 2014.
     

Eugeniusz i Mariusz Nowak, Huta koło Czarnkowa. Pomieszczenie jest jeszcze w trakcie wyposażania. Wkrótce uroczyste otwarcie.
                   

Pozostałe:
                 

Filmy:


Kontakt:
REDIS
ul. Bukowa 8
20-353 Lublin
tel: 81 444 09 64
tel. kom. 601 320 775
email: redis@redispolska.eu
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!