DZIELIMY SIĘ PLONAMI SWOJEGO DOŚWIADCZENIA


POLECAMY
Dozownik leków Gator XL

Dozownik leków Gator XL, wysoka dokładność dozowania, wytrzymałość, serwisowanie.
Atrakcyjne ceny!!!

Od niedawna współpracujemy z firmą Eco-Prius (kogeneracja i ekologiczna energia) i Huesker (m. in. bramy zwijane i kurtyny).

O FIRMIE

REDIS to firma dynamicznie rozwijająca się, która łączy w sobie ambicję, rzetelność i doświadczenie. Wykonujemy projekty technologiczne dla budowy nowych i modernizacji starych pomieszczeń.

Jednym z ważniejszych kierunków działania jest dystrybucja oraz serwis dozowników GATOR XL. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na całą Europę. Doradzamy i instalujemy elementy wyposażenia budynków inwentarskich.

Z naszymi klientami współpracujemy wielopłaszczyznowo; począwszy od projektu, poprzez realizację aż po pomoc w zakresie uzupełniania żywienia zwierząt.

Jesteśmy przedstawicielem firmy Ecoprius, która oferuje auditing energetyczny przedsiębiorstw wraz z instalacjami przemysłowymi spalania biomasy w kogeneracji - produkcja energii elektrycznej i ciepła oraz trigeneracji - produkcja energii elektrycznej, ciepła i chłodu

Jesteśmy przedstawicielem niemieckiej fabryki Huesker z biurem w Polsce, produkującej tekstylne rozwiązania dla rolnictwa i przemysłu. m. in. wielkoformatowe bramy zwijane i systemy kurtyn dla wentylacji naturalnej w pomieszcze-niach dla bydła.
Kontakt:
REDIS
ul. Bukowa 8
20-353 Lublin
tel: 81 444 09 64
tel. kom. 601 320 775
email: redis@redispolska.eu
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!